banderolë-213
LEIZHAN FOKUSET NË PULP
LETËR DHE PLARKËN
banderolë-211
OPTIMIZIMI I MAKINËS STUAJ
PERFORMANCA ME LEIZHAN
bannerk5
KRIJIMI I VLERAVE PËR KLIENTËT E PARË ËSHTË
E vetmja mënyrë për të 
ARRINI VETËVLEJEN
Profili i Kompanisë
GRUPI NDËRKOMBËTAR JIANGSU LEIZHAN
Ne jemi një kompani inxhinierike me bazë në Kinë dhe furnizues makinerie të përkushtuar për të ofruar zgjidhje komplete dhe për të ofruar pajisje me performancë të lartë në lidhje me përgatitjen e aksioneve dhe industrinë e prodhimit të letrës.
 
Për vite me radhë, ne kemi insistuar që të marrim vlerën e klientit si qendrën tonë dhe të kemi kontroll të rreptë të cilësisë dhe inovacionit në të gjithë procesin.Produktet tona kanë cilësi të besueshme dhe performancë superiore dhe janë eksportuar në Poloni, Greqi, Turqi, Iran, Indi, Pakistan, Bangladesh, Tajlandë, Indonezi, Filipine,
Malajzia, Vietnami, Meksika, Guatemala, Kosta Rika, Kolumbia, Egjipti etj. Kemi këmbëngulur t'u shërbejmë klientëve tanë produkte me cilësi të lartë, shërbim të sinqertë dhe reputacion të mirë. Ne vlerësohemi për besimin dhe favorin afatgjatë nga klientët tanë.
0 +
shtetet
0 +
Konsumatori
  Produkte me shitje të nxehta
  Ne jemi një kompani inxhinierike me bazë në Kinë dhe furnizues makinerie të përkushtuar për të ofruar zgjidhje komplete dhe për të ofruar pajisje me performancë të lartë në lidhje me përgatitjen e aksioneve dhe industrinë e prodhimit të letrës.
 • 1
  Makinë për përgatitjen e aksioneve
  Grupi JiangSu LeiZhan
 • 0002
  Pajisjet e makinerisë së letrës
  Grupi JiangSu LeiZhan
 • 3
  Veshje për makinë letre
  JiangSu LeiZhan Group
 • 4
  Instrumenti i testimit të letrës
  JiangSu LeiZhan Group
pse na zgjodhet ne
Procesi i prodhimit
cg
cn
kf
cv
rreth
cc
cz
Çfarë thonë njerëzit
xiugai1
Vlerësimi i batanijeve
Unë pohoj plotësisht letrën e Jiangsu Leizhan-it për të bërë shami.Kur morëm shaminë dhe e inspektuam, sipërfaqja e shamisë ka një rrafshueshmëri të mirë, fleksibilitet të mirë, forcë të lartë, pa shenja të ndjesisë.Pas përdorimit, kemi bërë një analizë, filtrimi i ujit është i shpejtë
......
xg2
Vlerësimi i pllakës së sitës
Ne jemi gjithashtu prodhues të pllakave të ekranit, por për disa materiale dhe madhësi të pllakave të ekranit, nuk mund të përmbushim kërkesat e përdoruesve tanë.Pas kësaj, ne bashkëpunuam me Jiangsu Leizhan për të zgjidhur këto probleme.Jiangsu Leizhan mund të prodhojë ekran......
xiugai3
Vlerësimi me rul udhëzues
Unë vij nga Indonesia Asia Pulp & Paper (APP) dhe takova Jiangsu Leizhan rastësisht.Në atë kohë, kisha nevojë të blija 7 grupe rrotullash udhëzues.Nën shpjegimin e pacientit dhe shërbimin profesional të stafit të shitjeve të Jiangsu Leizhan......
Na kontaktoni
Lajmet e Kompanisë
07/13/2022
Testi i peshës gram letre

Testi i peshës së letrës në gramë Pesha e letrës zakonisht shprehet në dy mënyra, njëra është sasiore dhe tjetra quhet ream.Sasia është pesha e letrës për njësi sipërfaqe, e shprehur në gram për metër katror, ​​e cila është baza bazë për matjen e letrës.Pesha bazë e letrës është minimale

Më shumë >>
asnjë foto
07/13/2022
Cilët faktorë ndikojnë në forcën e plasjes së kartonit?

Cilët faktorë ndikojnë në forcën e plasjes së kartonit?Shpesh mund të shohim shumë kuti kartoni për transportin e mallrave.Meqenëse ato përdoren për ngarkimin e mallrave, ato duhet të jenë në gjendje të përballojnë forcën përkatëse.Si të provoni forcën që mund të përballojë kartoni?Testues i plasjes së kartonit

Më shumë >>
asnjë foto
25/03/2022
Zgjidhja për fabrikat e letrës për të shmangur shenjat e telave në seksionin e tharëses--Spiral Screen Tharyer Felt

Me zhvillimin e shoqërisë dhe përparimin teknologjik, njerëzit kanë kërkesa gjithnjë e më të larta për paraqitjen e letrës, dhe shumica e seksioneve të tharësit të makinerive të letrës përdorin shami të zakonshme të thatë ose ekran të thatë. POR: Sipërfaqja e ndjesisë së zakonshme të thatë është e mirë, por përshkueshmëria e ajrit është e ulët;

Më shumë >>
有端接口.png
25/03/2022
Jiangsu Leizhan do t'ju përcjellë me detajet e Sistemit Top ish-thithës

Sa dini për Sistemin e Thithjes Top ish?Instalohet midis kutive nën presion dhe thithjes, afërsisht në të tretën e dytë të tabelës së telit.Pjesa më e rëndësishme e tij është një kuti thithëse me tre dhoma me nën presion të ndryshëm v

Më shumë >>
1647922316(1).jpg
25/03/2022
Prezantimi i kutisë së makinerive të prodhimit të letrës

Kutia e kokës është një komponent kyç i një makinerie moderne letre dhe qendra kryesore që lidh dy pjesët 'transmetues' dhe 'formimi'.Ai është gjithashtu një nga komponentët me rritje më të shpejtë të makinerive moderne të letrës, veçanërisht makinave të reja dhe moderne të letrës me shpejtësi të lartë, me një shpejtësi prej disa kilometrash në minutë.

Më shumë >>
15.jpg

LIDHJET E SHPEJTA

PRODUKTET

NA KONTAKTONI

  Nr.06, Zona A, Zona Industriale Hexin, rrethi Gulou, Xuzhou, Kinë
 (+ 86)-13407544853
   (+86)-13407544853
E drejta e autorit  2022 GRUP INTERNATIONAL JIANGSU LEIZHAN |Mbështetje nga Leadong.Harta e faqes